Ubytování

Dovolená na roubence v Krušných Horách

Odpočiňte si v moderní roubené chalupě přímo v srdci Krušných Hor! Nabízíme vám pronájem luxusní roubenky, která je zasazena do nádherného prostředí přírodního parku Přebuz. Roubenka poskytuje ubytování  pro 9 osob ve 4 ložnicích

Chata vás přivítá moderním horským interiérem. Atmosféru horské chalupy doplňují kachlová kamna, dřevěný masivní nábytek i příjemná vůně dřeva. Zapomenete na starosti všedního dne a užijete si skvěle strávený víkend či delší týdenní pobyt.

Součástí ubytování v roubence je velký obývací pokoj propojený francouzskými dveřmi s prostornou terasou, plně vybavená moderní kuchyň, velká garáž a dvě koupelny, nechybí ani  pračka a  Wi-Fi připojení.

Co je součástí pronájmu roubené chalupy?

Pronájem luxusní roubené chalupy zahrnuje ubytování až pro 9 osob ve 4 ložnicích. Roubenka je tedy skvělým místem pro rodinnou dovolenou, partu kamarádů i  zamilovaný pár.

Součástí ubytování jsou 3 dvoulůžkové ložnice s dvojpostelí, 1 trojlůžkové ložnice, 2 koupelny s prostorným sprchovým koutem, WC, bidetem a pračkou. Roubenka je vytápěna podlahovým topením a v obývacím pokoj jsou stylová kachlová kamna, která pohodlně vyhřejí celou chalupu.

Parkovat lze v prostorné garáži, nebo  přímo na pozemku u chalupy kam se vejdou i 4 auta,. Ubytování v roubence je bez domácích mazlíčků a s přísným zákazem kouření uvnitř.

K chalupě patří i velká udržovaná zahrada s venkovní ohništěm s posezením. Zahradou protéká horský potok a navazuje na ni  rybník a dětské hřiště vybavené skluzavkou, houpačkami a prolézačkou.

Ubytování: 3x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj.

Sociální zařízení: 1x koupelna s WC, sprchou a bidetem ve (2NP), 1x koupelna s WC, sprchou a pračkou (1NP)

Vytápění: Podlahové topení poháněné elektrokotlem v celém 1. NP, v obývacím pokoji  kachlová kamna, která pohodlně vyhřejí celou chalupu.

Parkování: Přímo  na pozemku u roubenky, možno i čtyři auta, nebo v prostorné garáži

Kuchyň: moderní stylově vybavená, el. trouba, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnka, rychlovarná konvice, toustovač, kávovar, el. mlýnek na kávu. Posezení je možné u velkého jídelního stolu s osmi židlemi přímo v obývacím pokoji, nebo si můžete dopřát posezení na terase.